Araç Kirala Malatya

Araç Kirala Malatya

Araç kirala Malatya ve çevresinde en çok tercih edilen hizmetlerden biri olmaya başlamıştır. Aynı zamanda kurumsal çalışılmasıyla müşterilerce oldukça takdir edilmektedir. Araç kiralamada gerekli olan tüm şartların uygulanmasına dikkat eden bir firmadır. Bu şekilde müşteriler hiçbir şekilde mağduriyet yaşamaz. Aynı zamanda hizmetinin kalitesi sayesinde farklı şehirlerden de araç kiralamak isteyen müşteriler vardır. Yani sadece Malatya’da da değil çevre bölgelere de araç kiralanır.


Araç Kiralamada Gereken Koşullar

Malatya rent a car için gerekli olan bazı koşullar vardır. Bu koşullara uyulduğu takdirde vatandaşlar diledikleri aracı kiralayabilir. Araç kiralama için gerekli olan koşullar şu şekildedir;

·         Araç kiralayacak ve kullanacak olan kişinin ehliyeti en az 2 senelik olmalıdır. Lüks ve büyük araç tercih edecek olan kişilerin de 3 senelik ehliyeti olmalıdır.

·         Araç kiralama için sürücü 21 yaşından daha büyük olmalıdır. Orta sınıf bir araç seçecek olan müşterinin 25 yaşından büyük olması gerekir. Daha büyük ve lüks araçları tercih edecek kişilerin de en az 28 yaşında olması gerekir.

·         Kiralanmış olan araç ile diğer şehirlere rahatlıkla gidilebilir fakat yurt dışına gidilemez.

·         Aracı kiralayan kişi dışında hiç kimse aracı süremez. Eğer farklı kişiler de aracı kullanacaksa sözleşme içerisinde isimlerinin belirtilmiş olması gerekir.

·         Malatya araç kiralama şirketi tarafından kiralanan araçlar kullanılırken alkol ve uyuşturucu gibi maddelerin kullanılmaması gerekir. Böyle bir durumla karşılaşıldığı zaman aracın 48 saat içerisinde araç teslim edilmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon