Sık Sorulan Sorular

Araçlarda sigorta ve kasko varmı?

Araçlar full kaskolu olup, kaskodan yararlanabilmek için, herhangi hasar yada kaza durumlarında aracı kesinlikle hareket ettirmeden polise başvurarak kaza ve alkol raporu alınmalıdır. Bu gibi acil durumlarda 24 saat açık acil numaralarımızı arayabilirsiniz (+90 552 927 67 32 yada +90 507 031 44 80 )

Ehliyet ve yaş sınırı nedir?

Kiralayan 20 yaşını doldurmuş ve en az iki senelik ehliyetinin olması.

Ödemeyi hemen yapmak zorunda mıyım?

Hayır, ödeme araç tesliminde yapılmaktadır.

Kasko dışında kalan durumlar nelerdir?

1-Raporsuz hasarlarda, 2-Alkollü araç kullanma sonucu oluşan hasarlarda, 3-Aracı sözleşmede ismi olmayan yetkisiz kişileri kullandırmak

Kiralama koşulları nelerdir?

Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi/kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Araç kullanıcı sayısını arttırabilmek için şubelerimizden, “Ek Sürücü” hizmeti satın alabilirsiniz. Bir araç için en fazla 2 adet ek sürücü tanımlanabilir. Araç gruplarında belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı koşulları dâhilinde kiralama yapılabilmektedir. Bu koşulların sağlanamaması durumunda “Genç Sürücü” hizmet paketi satın alarak bu paket içeriğindeki limitler dâhilinde kiralama yapabilirsiniz. Genç sürücü hizmet paketi “Maksimum Güvence” hizmetini de içermektedir. Ek Sürücü ve Genç Sürücü Hizmet ücretlerini rezervasyon merkezimizden yapabilirsiniz.

Trafik cezaları ve giderler kime aittir?

Trafik cezaları, otoban ve köprü kaçak geçişleri kiralayana aittir. Trafik cezaları sonradan gelse bile kiralayan ödemekle yükümlüdür.

Fiyatlara dahil olmayan giderler nelerdir?

1-Trafik cezaları 2-Tek yön ücreti, 3-Şoför ücreti 4-Bebek koltuğu 5-Hgs – otoyol ücretleri 6-Katma değer vergisi (KDV)Whatsapp Telefon