Malatya İlçeleri Araç Kiralama

Malatya İlçeleri Araç Kiralama
Malatya, Türkiye'nin doğusunda yer alan bir ilimizdir. Bu ilin önemli ilçeleri arasında Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Pütürge ve Yeşilyurt gibi ilçeler bulunmaktadır. Bu ilçelerde araç kiralama hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından seyahat amacınıza ve bütçenize uygun bir firma seçerek, Malatya ve çevresinde rahat ve konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. Ayrıca, bu ilçelerde yer alan tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmek için de Evarent araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 

Akçadağ araç kiralama

Hekimhan, Malatya ilinin önemli ilçelerinden biridir. Bu ilçede araç kiralama hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından seyahat amacınıza ve bütçenize uygun Evarent araç kiralama firmamızı seçerek, Hekimhan ve çevresinde rahat ve konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. Hekimhan'da yer alan tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmek için de araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu ilçede araç kiralama hizmetimiz genellikle ekonomik, lüks ve aile tipi araçları kiralamaktadır.
 

Hekimhan araç kiralama 

Taşhan, Hekimhan ilçesinde, Malatya-Sivas karayolu üzerinde yer almaktadır. Selçuklu hanlarının geleneklerini devam ettiren yapı, önde revaklı kare avlu, avluyu takiben de hol kısmından oluşur. Avlunun etrafı ölçüleri birbirini tutmayan odalarla çevrelenmiştir. Odaların üstü beşik tonozla örtülü olup, içlerinde birer ocak vardır. Burayı ziyaret etmek ve uygun araç kiralama hizmetinden yararlanmak isterseniz Evarent araç kiralama firmamızı seçebilirsiniz.
 

Doğanşehir araç kiralama

Doğanşehir İlçesi' nin, Sürgü Kasabası'nda kaynak sularının çıktığı Sürgü Vadisinde yer alır. Malatya'ya 70 km. mesafededir. Sulu mağara, Polat Kasabası'na 6 km. mesafede olup, mağara içerisinde sarkıt ve dikitler mevcuttur. Görülmeye değer doğal bir mağaradır.Doğanşehir Kalesi, Doğanşehir ilçesinde olup, beşgen bir görünüme sahiptir. Roma döneminde yapılmıştır. Uygun bütçeli bir seyahat için firmamızı seçebilirsiniz.
 

Darende araç kiralama

Somuncu Baba Camii, Darende ilçesinin eski Darende kısmında bulunmaktadır. Ana mekânı kare planlı olup, tek bir kubbeyle kapatılmıştır. Kubbe, içten tromplar, dıştan altıgen kasnak üzerine oturtulmuştur. Cami içinde Şeyh Hamid-i Veli ve oğlu Halil Tayyib’in sandukaları bulunmakta olup, minare ve cami arasında, temellerin üzerinde L planlı iki katlı medrese yer almaktadır. Tohma Kanyonu, SİT alanı ilan edilen Tohma Kanyonu'nda Rafting yapılmaktadır. Somuncu Baba mevkinde başlayıp Darende Devlet Hastahanesinin yanında biter.Sizlerde bu tarihi camiiyi ve doğal güzellikleri görmek isterseniz darende araç kiralama ile seyahat edebilirsiniz.
 

Arapgir araç kiralama

Arapgir Ulu Camii, Arapgir’de bulunan cami, bitişik diğer binalarla beraber yapılmış bir külliyedir. Dıştan kesme taş olan yapının iç dolgusu moloz taşlardır. Giriş kapısı ekseni üzerinde arka arkaya iki kubbeli bölüm, tam karşıda da mihrap yer almaktadır. Mihrabı abartılı bir büyüklüğe sahiptir ve geometrik motiflerle süslenmiştir. Minaresi ve kitabesi olmayan caminin, planı ve süsleme özelliklerine bakılarak, 1334 yılında İlhanlılar döneminde yapıldığı tahmin edilmektedir. Sizde bu eşsiz güzelliktaki camiiyi ziyaret etmek isterseniz Evarent araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 

Arguvan araç kiralama 

Arguvan ilçesinde iskan Kalkolitik Çağ’da başlamış ve Karahöyük ile Tarlacık Höyüğü’nde çeşitli arkeolojik buluntulara rastlanmıştır. İlçede meyve üretimi oldukça gelişmiştir. Sizde bu tarihi ilçeyi ziyaret etmke ve doğal güzelliklerini görmek istiyorsanız Arguvan araç kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
 
İlginizi Çekebilir
 • Kış Şartlarına Uygun Araç Kiralama Seçenekleri
  Günümüzde, kış aylarında araç kiralama konusunda endişelenmenize..
 • Yeni Nesil Araç Kiralama
  Yeni nesil araç kiralama sizleri bekliyor! Artık aracınızı kiralamak çok..
 • Ucuz Araç Kiralama
  Evarent araç kiralama ile keşfedebileceğiniz yeni yolları denemeye hazır..
 • Uygun Fiyatlı Araç Kiralama
  Uygun fiyatlı araç kiralama, Evarent araç kiralama firması tarafından..
 • Uygun Araç Kiralama Malatya
  Uygun araç kiralama Malatya bölgesinde arandığı zaman akla gelen ilk şirketlerden biri evarent Malatya oto kiralama'dır. Her geçen gün artışta olan araç fiyatları yüzünden araç kiralama şirketleri bunu fırsat bilip fiyatları artırabilir. Fakat Malatya oto kiralama müşte...
Whatsapp Telefon