Malatya Oto Kiralama Koşulları

Malatya Oto Kiralama Koşulları

Araç kiralama yöntemi günümüzde insanların hayatını kolaylaştıran ve çeşitli avantajları olan bir uygulamadır. Malatya oto kiralama hizmetlerinde faydalanabilmek için öncelikle gerekli koşullarının yerine getirilmesi gerekir. Bu koşullar şu şekilde sıralanabilir;

  • Aracı kiralayarak olan kişi veya kişilerin 20 yaşını doldurmuş olması gerekir.

  • Araç kiralama sözleşmesinde kimin imzası var ise aracı onun kullanması gerekir.

  • En az 2 yıllık ehliyetin olması gerekir.

Bu koşukları bulundurma kişiler Malatya oto kiralama yapabilir.

Malatya Oto Kiralamada Sigorta ve Kasko Durumu

Malatya oto kiralama kapsamında hizmet veren araçların full kaskosu vardır. Müşteri herhangi bir hasara ya da kazaya karışmışsa, o esnada aracı hareket ettirmeden polise başvuru yapıp alkol raporu alması gerekir. Aynı zamanda kaza durumu söz konusu ise kişi firma ile iletişime de geçebilir.

Malatya Oto Kiralama Giderler ve Cezalar Kime Ait?

Malatya oto kiralamada köprü kaçak geçişleri ce otoban geçişleri, trafik cezaları kiralayan kişi veya kişilere aittir. Cezalar sonradan gelse de kiraya kişi bu cezayı ödemekle yükümlüdür.

Malatya Oto Kiralamada Fiyatlara Dahil Olmayan Giderler

Malatya oto kiralama bazı giderler kiralama yapan kişiye aittir. Bu giderler arasında HGS yani otoyol ücretleri, tek yön ücreti, Katma değer vergisi, Trafik cezaları, bebek koltuğu yer almaktadır. Bu giderler Malatya oto kiralama fiyatlarına dahil edilmez. Müşteri bu giderleri kendi cebinden karşılar.

İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon