Malatya Rent A Car Kiralama Şartları

Malatya Rent A Car Kiralama Şartları

Malatya Rent a car, Malatya ve çevre ilçelerine araç kiralama hizmeti vermektedir Günümüzde kiralık araçlara olan ilginin artması ile birlikte liralık araç uygulamaları çok fazla kullanılmaktadır.

Buradan alınacak kiralık araç hizmetlerinde hem ekonomik seçim yapılmış olacak hem de aracın kaskosu, rutin bakımları sigortası gibi giderler ile uğraşmak zorunda kalınmayacaktır. Araçla işiniz bittiğinde en yakın yere bırakarak aracı teslim edebilirsiniz. Bu gibi özelliklerinden dolayı Malatya Rent a car birçok insana tarafından tercih edilmektedir.

Araçlarda Sigorta ve Kasko Var Mı?

Bütün araçlarda tam kasko vardır. Araçların kaskosundan yararlanmak için, herhangi bir kaza veya hasar durumunda aracı oynatmadan polise başvurup rapor almanız gerekir.

Bu gibi olumsuz durumlarda sitenin 24 sat açık olarak bulunan acil numaralarını aramalısınız. Kasko dışında kalan bazı durumlarda vardır.

Bunlar;

  • Alkollü araç kullanımı sonrasında alaza meydana gelmesi

  • Raporsuz hasarda

  • Sözleşmede ismi bulunmayan kişinin aracı kullanması

​​​​​​Bu gibi durumlarda kasko geçerli olmamaktadır.

Kiralık Araçlarda Yaş Sınırı ve Ehliyet

Aracı kiralayan kişinin 20 yaşını doldurmuş olması gerekir. Aynı zamanda en az iki senelik ehliyetini bulunması gerekir.

Araç Kiralamada Ödeme Hemen Yapılmalı Mıdır?

Araç kiralamada ödemeler araç tesliminde yapılır.

Araç Kiralamada Fiyata Dahil Olmayan Giderler Var Mıdır?

Araç kiralamada fiyata dahil olmayan giderler vardır. Bunlar arasında tek yön ücreti, şoför ücreti trafik cezaları, katma değer vergisi vardır.

İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon