Malatya Havalimanı araç kiralama şirketi

Malatya Havalimanı araç kiralama şirketi

Malatya rent a car, evarent firması uzun yıllardır araç kiralama hizmeti veren kurumsal ve köklü bir firmadır. Malatya'nın tüm ilçelerine rent a car hizmeti sunmaktadır.  Bu hizmeti sadece ilçelerde değil Malatya havalimanı kiralık araç olarak da vermektedir. Bunun için tek yapmanız gereken gerekleri evrakları temin ederek, araç kiralama formunu doldurmaktır. En kısa sürede size istediğiniz model aracı sunmaktayız ve aracın tüm bakımı ve  evrak işlemleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bunun için ekstra bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Aynı zamanda firmamızda istediğiniz model ve marka aracı rahatlıkla bulabilirsiniz. Hatta havalimanına indiğinizde araca ihtiyacınız var ise size en kısa süre içinde araç temin edebiliriz.  Genellikle havalimanları şehrin dışında olmaktadır. Ayrıca insan kalabalığının çok fazla olduğu yerlerdir. Bundan dolayı da önceden planlanmadığı zaman ulaşım zorlukları ve yoğunluk nedeniyle  anlık araç ve taksi bulmakta güçlük yaşayabilirsiniz. 

 

Malatya havalimanı rent a car uygulaması sayesinde müşteriler havalimanına indikleri anda onları bekleyen bir araç bulabilirler. Uçuş bilgileriniz aracı kiraladığınız zaman belli olmayabilir. Ama uçuş bilgilerinizi kiralayan firmaya iletmeniz gerekmektedir. Bunu aracı teslim almadan en geç 24 saat  önce  yapmalısınız. Böylece, uçuş bilgileri bilindiğinden ötürü müşteriyi zamanında karşılayıp aracı teslim alması sağlanmış olur araç kiralama hizmetleri, sıkça kullanılan ve insanların yaşamlarını kolaylaştıran bir uygulama olduğu için günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Kiralık araç hizmetine başvurmanın birçok nedeni ve avantajları vardır. Yüksek araç fiyatlarından kaçınma isteği, anlık veya dönemlik araca ihtiyaç duyulması, evrak veya aracın bakımını gerektirecek pek çok prosedürle uğraşmak istenmemesi gibi avantaj ve nedenlerden dolayı araç kiralama özellikle ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda bu hizmetin önemli nedenlerinden bir diğeri de havalimanından araç kiralamaoto kiralamarent a car uygulamasıdır. Sürücüler, uçakla seyahat ettiklerinde beraberinde kendi araçlarını götürmeleri imkansızdır. Malatya havalimanı araç kiralama hizmetleri, sürücüleri bu dertten kurtaran avantajlı bir uygulamadır.

 

Araç kiralama hizmetinden yaralanmak için en az 21 yaşında olmanız, ehliyetinizin olması ve en az 2 yıldır araç kullanıyor olmanız gerekmektedir. Ekonomik sınıf araçlar için bu şartlar yeterlidir. Fakat orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş,  lüks ve büyük araçlar içinse 28 yaş  şartı aranmaktadır. Ayrıca ekonomik ve orta sınıf için 2 yıllık ehliyet, lüks ve büyük araçlar için 3 yıllık ehliyet aranmaktadır.  Araç kiraladığınız zaman aracın benzinini mutlaka kontrol etmelisiniz. Bunlar genellikle bütün araç kiralama firmalarında yapılan işlemlerdir.

 

Havalimanı Araç Kiralama Avantajları

Genelllikle Malatya araç kiralama hizmeti, evarent firmasının hizmetlerinden biri olan havalimanı araç kiralama uygulamas, 7/24 veya esnek saatlerde hizmet veren yöntemlerdir. Müşterilerin uçuş bilgilerini önceden paylaşması halinde kesintisiz hizmet almaları sağlanmaktadır. Araç müşteri iniş yapmadan önce onu havalimanında beklemektedir. Böylelikle zaman kaybetmeden aracını teslim alabilir. Genelde elinde isim yazılı bir pankart ile müşteriler karşılanmaktadır. Böylelikle araçları teslim edilmektedir. Malatya araç kiralama hizmeti sayesinde müşteriler, yoğun havalimanı şartlarından ve araç bulma derdinden kurtulurlar. Bu sayede kaliteli ve konforlu sürüş keyfini zaman kaybetmeden yaşamış olurlar.

İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon